MATCH DAY: poslední zápas o všechno, rozhodne se v Zubří

Dnes víme se stoprocentní jistotou, že nás čeká poslední zápas této sezóny. V rozhodující bitvě vyzveme na domácí půdě HC Dukla Praha v přímém boji o bronzové medaile! V této sérii zatím platí výhoda domácího prostředí, každý tým vyhrál dvakrát a právě pokaždé doma. Uvidíme, jestli bude toto pravidlo potvrzeno.

V této sérii je hodně zajímavé to, že každý zápas vyhrál domácí celek s celkem suverénním výkonem. Doufáme, že se to dnes povede a s domácími fanoušky budeme moct oslavit třetí místo.

“Všichni si uvědomují o co jde, pro nás je to takové malé finále. Rozhodne aktuální výkonnost, kdo jak ten zápas zvládne, jak do něho vstoupí a jak vyřeší různé herní situace,“ říká trenér Peter Dávid. „Záleží na tom, jak týmy zvládnout tíhu okamžiku. My chceme využít sílu domácího publika, uděláme maximum, aby platilo pravidlo, že vyhrává vždy a pouze domácí tým” dodává.

Z kabiny se ozývají jednoznačné signály, „čeká nás poslední zápas sezóny, který bude určitě náročný, ale my se budeme zaměřovat jen na sebe. Dáme do zápasu úplně všechno, věřím, že když necháme na hřišti i svou duši, zápas zvládneme” věří Ondřej Mika.

Zápas začíná v 18:00 v ROBE aréně

Lístky v prodeji zde

Živé vysílání bude standardně na tvcom nebo onlajnech.