MATCH DAY: po špatném výkonu na Dukle si jdeme spravit reputaci

Po nevydařeném druhém zápase série o třetí místo, které se hrálo v Praze, se dnes pokusíme získat druhý bod, ten byl pak znamenal možnost sérii ukončit ve středu na Dukle.

Trenér domácích Peter Dávid si je vědom, že jeho tým držel dlouhou dobu vítěznou vlnu a jen tam se může cítit komfortně „po blamáži na Dukle, což byl zatím nejhorší výkon sezóny, nám nezbývá nic jiného než to odčinit před domácími fanoušky. Musíme se vrátit zpět na výherní vlnu.”

Pravé křídlo Pavel Bajer, jež se na Dukle prosadit třikrát, říká „zápas určitě nebude lehký. Dukla doma ukázala své kvality, ale pokud navážeme na první zápas série, budeme plnit pokyny trenéra a proměňovat vytvořené šance tak věřím, že série bude 2:1 pro nás.“

Zápas začíná v 18:00 v ROBE aréně, lístky je možné koupit zde

Živé vysílání bude standardně na tvcom nebo onlajnech.