MATCH DAY: není cesty zpět, do Plzně jedeme pro finále

Dnes nás čeká rozhodující bitva o místo ve finále proti Karviné. Ve středu jsme mohli sérii ukončit, nervozita v našich řadách však postup po čtyřech utkáních proti Plzni odsunula. Dnes se rozhodne!

Zápas můžete sledovat na webu České televize a nebo prostřednictvím zeleného tlačítka na chytré televizi (ČT sport).

Zápasy v semifinále:

4. semifinále: Zubří – Plzeň 22:28

3. semifinále: Plzeň – Zubří 24:26

2. semifinále: Zubří – Plzeň 31:25

1. semifinále: Plzeň – Zubří 26:20

Předzápasové postřehy

Trenér Peter Dávid

“Plzeň je jasný favorit, my jim to jedem co nejvíce ztížit a pokusit se vyhrát. Plzeň využila svou sílu a zkušenost, my jsme neunesli tíhu okamžiku. Oproti domácímu utkání chceme zlepšit úspěšnost tutových šancí a vylepšit obranu. Musíme to nějakým zázrakem v Plzni vyhrát.”

Pivot Jiří Dokoupil

“Poslední zápasy v sériích playoff jsou nevyzpytatelné. Týmy už se většinou nemají jak překvapit a rozhoduje aktuální forma v daný den a také kapka štěstí. My se v neděli pokusíme, abychom právě my měli lepší aktuální formu a snad i trochu více toho sportovního štěstí.”a

Zápas začíná v 19:00 ve SH 1 Plzeň

Živé vysílání na ČT sport plus, tvcom nebo onlajnech