MATCH DAY: Druhé venkovní utkání za sebou, jedeme do Frýdku-Místku

Dnes jedeme již ke druhému venkovnímu utkání za sebou. Po důležité výhře v Brně je náš kurz tentokrát směřován na sever. Proti Frýdku-Místku očekáváme velký boj.

Náš soupeř potřebuje pro účast v play-off získat všechny možné body a proto dnes očekáváme, že nám je nedá zadarmo.

Bilance Frýdku nevypadá nijak zvlášť zle. po remíze v Brně přišla nejtěsnější výhra doma s Kopřivnicí. Dvě naposledy prohrané utkání byly v Plzni a na Dukle. Tam dokonce Frýdek prohrál jen o jedinou branku.

Bilance Frýdku-Místku: Kopřivnice (výhra 27:26), Brno (remíza 32:32), v Plzni (prohra 31:23), Na Dukle (prohra 24:23)

Naše bilance: v Brně (výhra 31:33), Nové Veselí (výhra 31:24), v Karviné (prohra 35:32), Hranice (výhra 28:20)

Předzápasové postřehy

Trenér Peter Dávid

“Hrajeme další zápas v řadě venku. Chceme si udržet naši aktuální formu. Ve Frýdku se ale bojuje o každý balón a o každý bod, tam to bude strašně těžké, hrají se tam těsné výsledky. Hráči se hodně snaží vyhrávat, nicméně zaplatili daň za covid. My jsme v pozici lehkého favorita, kterou chceme potvrdit. Připravujeme se svědomitě, musíme natáhnout vítěznou šňůru.”

Pivot Štěpán Fiala

“Frýdek bude doma určitě bojovat pro body, které potřebují pro postup do play-off. Věřím ale, že pokud budeme pokračovat v našich výkonech a bojovnosti z posledních zápasů, povezeme si dva body domů.”

Zápas začíná v 17 hodin ve hale Frýdek-Místek

Živé vysílání na tvcom nebo onlajnech