MATCH DAY: Druhé klání proti Dukle, dosáhneme na mečbol?

Zápas na Dukle v šest o mečbol. Takový nás čeká dnes program v hlavním městě. Zatímco Dukla čeká na svůj první bod v sérii, my můžeme dnes rozhodnout o pomyslném mečbolu, který snad dovezeme do Zubří.

První zápas byl ve znamení dvou odlišných poločasů a to dnes nechce Zubří podle trenéra Dávida znovu absolvovat, „jedeme na Duklu s jedním bodem, za to jsme rádi. Nemůžeme si dovolit ani jeden poločas hrát bez obrany. Hned musíme být na značkách a nehrát dva odlišné poločasy.“ říká. Ví však jakou má Dukla sílu na domácí půdě, „chceme získat druhý bod, ale Dukla je doma silná, bude to hodně těžké. Doufám, že to ustojíme. Jde o to, abychom zvládli zápas mentálně.“

Dávida těší podpora zuberských fanoušků na venkovních utkáních, „obrovsky si cením našich fanoušků, kteří nás jedou na Duklu podpořit.”

Křídlo Miroslav Pšenica by rád s týmem navázal na výkon z prvního utkání, „po celkem jednoznačné výhře bychom rádi potvrdili naši formu. Do Prahy jedeme vyhrát. S Duklou máme pozitivní bilanci, měli bychom to využít.”

Zápas začíná v 18:00 na hale Ruzyně v Praze.

Živé vysílání bude standardně na tvcom nebo onlajnech.