MATCH DAY: Doma nás čekají Maloměřice

Konečně domácí utkání! Po dvou utkáních na hřištích soupeřů se ukážeme před domácím publikem jako vždy v sobotu v 18:00.

Soupeř z Maloměřic se trápí. V prozatímní tabulce drží poslední místo se třemi body. Po prvním utkání Extraligy, kdy si poradili s Hranicemi, se zmohli už jen na domácí bod proti Kéniku.

Dnes tedy očekáváme pokud možno hladké vítězství, které však rozhodně nebude chtít soupeř dát zadarmo. To nám ukázal i v podzimní části, kdy jsme se u něho dost trápili a zlom zápasu přišel až v závěru. Vyhráli jsme 29:34.

Bilance Maloměřic: SKKP Brno remíza (28:28), Dukla prohra (26:38), v Hranicích prohra (24:22), v Kopřivnici prohra (35:23)

Naše bilance: ve Frýdku-Místku výhra (30:35), v Brně výhra (31:33), Nové Veselí výhra (31:24), v Karviné prohra (35:32)

Předzápasové postřehy

Trenér Peter Dávid

“Když se podíváme na tabulku a výkony obou týmu, je jasné, kdo je favorit. My jsme se tam ale trápili, když jsme až v druhé části druhé půle dostali zápas pod kontrolu. Nechceme se trápit a rychle převzít otěže zápasu. Chceme využít útočnou formu. Těšíme se opět na domácí utkání po dvou venkovních. Soupeř bojuje o každý bod a sem určitě nepřijede odevzdaný.“

Levé křídlo Miroslav Pšenica

“Pohled na tabulku hovoří jasně. Maloměřice budou hrát o udržení a my máme cíle nejvyšší. Proto je důležité neztratit koncentraci během celého utkání a ukázat, že jsme právem na třetím místě. Nic jiného než dva body pro nás není přijatelné.”

Zápas začíná v 18 hodin v ROBE aréně

Živé vysílání na tvcom nebo onlajnech