MATCH-DAY: dnes odehrajeme 7. kolo s Frýdkem-Místkem

Frýdek-Místek patří letos mezi aspiranty na přední příčky v Chance extralize. Jejich velice kvalitní základní sestavu doplňuje ambiciozní druhá lajna. Zkušenému Pyškovi v bráně sekunduje juniorský reprezentant Bartoš, v útoku se tým opírá o matadory Sklenáka s Chudobou a mladého Muchu.

Frýdek-Místek „chytil“ v poháru druholigovou Karvinou, se kterou si bez větších problémů poradil. Po něm přišel atraktivní zápas v Hranicích, kde se domácí tým držel až do konce první půle. Pak náš dnešní soupeř ukázal svou kvalitu a pohodlně si došel pro vítězství.

H2H

Bilance F-M: výhra v Hranicích (20:31), výhra v MHK Karviná – ČP (22:34), výhra se Strakonicemi (35:28)

Bilance Zubří: výhra s Brnem (34:27), výhra na Vsetíně – ČP (24:30), prohra v Lovosicích (30:28)

Vzájemná bilance: F-M – Zubří 30:35 (13.2.2022), Zubří – F-M 36:26 (15.12.2021)

Trenér Peter Dávid

“Letos je to velmi jiný Frýdek-Místek. Po všech zraněních a karanténách, které je bohužel potkaly, jsou teď úplně jinde. Připojil se uzdravený Sklenák, přišel Zbránek. Jsou vhodně posílení, potvrdili to vítězstvím v Prešove, jsou nakopnutí. Troufám si tvrdit, že je Frýdek mírným favoritem, jsou kompletní a tabulkové postavení taky mluví za vše. Bude to neskutečně těžký zápas, ale my už nutně potřebujeme body z venku.”

Levé křídlo Jakub Cibulec

“Ve Frýdku-Místku nás nečeká nic lehkého. Soupeř má sérii několika výher a daří se mu. Chceme navázat na sobotní výhru s Brnem a dojít si pro zisk dvou bodů.”

Utkání ve Frýdku-Místku začíná v 18:00, živé vysílání na tvcom.cz