MATCH DAY: dnes můžeme získat bronz

Dnes nás čeká čtvrtý zápas proti Dukle Praha, na jejich palubovce budeme chtít urvat bronz. Už není prostor na změny, týmy se dobře znají, rozhodnou maličkosti. Dnes se ukáže, který z týmů to zvládne hlavně psychicky.

Trenér Peter Dávid

“Tato sezóna je už neskutečné dlouhá a my bychom ji rádi na Dukle ukončili. Víme, jak je ale Dukla doma silná. Rozhodnou malé detaily a připravenost obou týmů i na hru jednotlivců. My však hrajeme jako tým a budeme chtít případné osobní obrany a podobné reakce soupeře využít ke svému prospěchu. Máme mečbol, na který však nechceme plně myslet, ale soustředíme se na výhru.”

Křídlo Josef Dobeš

“Ve středu můžeme proměnit mečbol. Rozhodně musíme navázat na výkon, který jsme předvedli doma. Doma nám fungovala obrana, na té to budeme muset postavit. Jakmile je dobrá obrana, tak se nám daří i vepředu. Do Prahy si jedeme pro výhru. Musíme se vyvarovat chyb, které jsme v Praze dělali minulý týden.”

Zápas začíná v 18:00 v hale Ruzyně.

Živé vysílání bude standardně na tvcom nebo onlajnech.