MATCH DAY: Čeká nás televizní utkání v Lovosicích

Zápas dvou naprosto odlišných týmů je tady! Zatímco my jsme na vítězné vlně, Lovosice se hodně hledají. Aktuálně jim patří sice 4. příčka, svou bilanci by však rádi zlepšili. Z posledních čtyřech zápasů totiž odešli úplně s prázdnou.

Lovosice patří mezi kvalitnější týmy Extraligy a proto jim po zásluze patří čtvrtá pozice. Co je však určitě netěší, je jejich aktuální forma. Po třech nevydřených utkáních z venkovních hřišť nedokázali vyzrát doma ani na Brno.

Lovosice budou chtít v dnešním utkání rozhodně bodovat. Za to Zubří už má své místo jisté a dá se předpokládat, že se bude snažit vyzkoušet určité věcí, které by se mohly v play-off hodit. Jak již ale avizují, nechtějí se odchýlit od nastaveného kurzu.

Bilance Lovosic: v Jičíně prohra (29:26), ve Frýdku-Místku prohra (32:25), Brno prohra (25:28), Na Dukle prohra (37:30)

Naše bilance: Maloměřice výhra (39:22), ve Frýdku-Místku výhra (30:35), v Brně výhra (31:33), Nové Veselí výhra (31:24)

Předzápasové postřehy

Trenér Peter Dávid

“Naše pozice v tabulce je už jasně daná. Jedeme potvrdit naše umístění, ale s tím, že už nás nemá kdo ohrozit. Jedeme do Lovosice potvrdit formu, která se nás drží. Lovosice mají hodně černou sérii, kterou chtějí přerušit, my si však zápas jedeme užít a vyhrát. Z kurzu, který máme, se nechceme odklonit. Před play-off by nějaké velké zaváhání nebylo dobré. Osobně se těším na návštěvu severozápadních končin, kde jsem strávil určitý čas v Mostě. Těším se tam.”

Pravá spojka David Mazurek

“Máme jisté třetí místo, což však nechceme brát na lehkou váhu. Lovosice nemají z posledních čtyřech zápasů ani bod, v žádné případě jim to neulehčíme. Chceme se před nastávajícím play-off dobře naladit a ukázat, že dokážeme vyhrát kdekoli.”

Zápas začíná v 19h15min v hale Chemik v Lovosicích!

Živé vysílání na ČT sport, tvcom nebo onlajnech