Máme za sebou první přípravná utkání!

Od pondělí naše „A“ družstvo nabíralo kondici na soustředění ve Smilovicích. Kluci měli tří-fázové tréninky zakončené dvěma přípravnými zápasy s tradičním rivalem HCB Karviná. Oba zápasy naše družstvo vyhrálo i přes to, že příprava s míčem byla zatím velmi krátká. V pátek 29.8. soustředění končí a příprava se přesouvá do Zubří. Od 5.8. se pak naši hráči zúčastní mezinárodního turnaje ve slovenské Šali, kde se utká postupně s domácím celkem, maďarským PU Grundfos Tatabánya a slovenským mistrem Tatranem Prešov.

Přípravná utkání Smilovice

HC ROBE Zubří vs. HCB OKD KARVINÁ 19:13 (7:5)
Malina 10 zákroků, Orság 12 zákroků, Douda 4, Přikryl 3, Nesvadba 2, Zeman 1, Zahradníček 1, Holiš 1, Tejzr 1, Reček 1, Šustáček 1, Hrstka 1, Říha 1, Šlachta 1, Doričák 1, Číž, Václav- nenastoupil pro bolest kolene

HC ROBE ZUBŘÍ vs. HCB OKD KARVINÁ – 28:22(12:7)