Lukáš Hybner podepsal novou smlouvu

Mozek celé defenzivy a skvělý pivot Lukáš Hybner se dohodl na pokračování spolupráce s HC Zubří. Lukáše jste neměli možnost od poloviny minulé sezóny vídávat na palubovce kvůli vleklým zraněním. Klub si ale uvědomuje jeho roli a důležitost a proto se rozhodl pokračovat v nastolené spolupráci.

Mimo sportovní činnost Luky taky vychovává mladé házenkáře.

Komentář sportovního ředitele, Josefa Mazáče

„Již když se Lukáš zranil tak jsme věděli, že s ním chceme prodloužit smlouvu, protože se jedná o hráče, kterého zuberský klub a družstvo potřebuje. Bohužel se jeho zranění nečekaně prodloužilo, ale všichni věříme, že od nové sezóny se stane opět pevným stavebním kamenem jak v obranné tak v útočné fázi. Luky ať se daří a všichni ti přejeme pevné zdraví!“

Komentář Lukáše Hybnera

„Jsem rád za možnost působit příští sezónu v Zubří. Máme zde mladý tým s velkým potenciálem a já už se velice těším, až se budu moci plně přidat a opět nastoupit. Doufám, že budu klukům v příští sezoně nápomocný a společně dosáhneme těch nejlepších výsledků.”

Luky, ať se daří a pěvně věříme, že se co nejdříve uzdravíš a na hřišti se ukážeš co nejdříve!