K mužům se vrací Ivo Tovaryš, Pavel Hrachovec novým trenérem RHC Zubří.

Vedení Handball clubu Zubří muselo v posledních dnech intenzivně řešit personální obsazení na dvou velmi důležitých postech.

Všechny změny souvisely s náhlým odchodem Aleše Kořínka ze všech struktur v klubu. Aleš přijal pracovní nabídku v Hustopečích u Brna a tato jeho práce nešla kombinovat s časově náročnou pozicí trenéra Regionálního házenkářského centra.

Klub se rozhodl tuto stěžejní pozici nabídnout Pavlu Hrachovcovi a ten se rozhodl nabídku přijmout. Pavel potom během minulého týdne úspěšně absolvoval všechny procesy, které byly ze strany svazu nutné pro jeho potvrzení ve funkci trenéra RHC Zubří a naplno se vrhl do práce. Práce v klubu, ale i ve svěřeném regionu je dosti náročná, proto bylo další otázkou, kdo nahradí Pavla v realizačním týmu extraligových mužů. Volba padla na Ivo Tovaryše, který už u družstva pracoval dříve.

Důležité bylo doplnit realizační tým o člověka, který je detailně seznámen s chodem družstva a ihned se může zapojit do práce, proto volba logicky padla právě na Iva. Ten již práci zodpovědného vedoucího odváděl v době, kdy na lavičce působil velezkušený Jiří Kekrt, členem realizačního týmu mužů byl i v mistrovské sezóně 2011-2012. Zásluhy má také, coby hráč, na bronzové medaili v roce 2011.

nový realizační tým mužů:

ANDREJ TITKOV – trenér

IVO TOVARYŠ – zodpovědný vedoucí

VLASTIMIL TESAŘ-  masér

Oběma chlapcům přejeme v jejich nových rolích spoustu sportovních úspěchů…

banner2

You may also like...