Juniorka Zubří v zápase o špici propadla

MHK Karviná – ZUBŘÍ B 29:20 (12:9)

Souboj dvou nejlepších týmů soutěže sliboval napínavou podívanou, jenže ta se nekonala. Zkušený domácí celek zodpovědným výkonem téměř celé utkání vedl. První poločas se hosté ještě drželi na dostřel, ale po přestávce odpadli. Domácí si závěr vychutnali a udělali jej v totální exhibici. „Náš výkon neodpovídal tomu, že se hrálo o čelo tabulky. Kupili jsme spoustu technických chyb a v obraně i v útoku prohrávali osobní souboje. A když se k tomu přičte velká nedisciplinovanost, nemohlo utkání dopadnout jinak. Zkušení domácí nás důkladně potrestali,“ přiznal vedoucí družstva Zubří B Aleš Kořínek a dodal: „Pokud chceme nadále pomýšlet na špičku tabulky, a to chceme, musíme ostatní zápasy odehrát v naprosto jiném nasazení. Výkon z Karviné si už nemůžeme dovolit zopakovat.“

Sestava a branky Zubří B: Krupa – Přikryl 7, Válek 4, Večeřa a Pernický 3, Blabla 2, Riedel 1, Cabák, Bayer, Holiš a Balhárek 0. Trenér: Malina.

zdroj: Jalovec