Juniorka Zubří ovládla derby se Vsetínem!

Atraktivní valašské derby mezi Zubřím B a Vsetínem bylo uplynulou neděli na programu v úvodním kole jarní části druhé ligy házené mužů. Lépe ho zvládl favorizovaný domácí celek, který v tabulce od Vsetína dosud dělilo pět příček.

Zubří B – Vsetín 31:28 (15:13)

muzi_b

Vsetínští na domácí ze začátku udeřili a šli do tříbrankového vedení. Zubří ale následně zlepšilo hru v obraně i útoku a otočilo. Přesto byl první poločas vyrovnaný a soupeři se o vedení přetahovali. Podobný byl také průběh druhé půle, když šel Vsetín opět do vedení, ale nakonec se z vítězství radovali hráči Zubří. „V prvním poločase jsme dopláceli na technické chyby. Do toho druhého jsme šli s tím, že na Vsetín vletíme a odskočíme mu, což se nám nepodařilo,“ řekl trenér juniorky Zubří Josef Malina s tím, že: „Po prostřídání sestavy jsme šli do tříbrankového vedení, bohužel ale až deset minut před koncem. Vedení jsme nakonec udrželi, a i když utkání nebylo z naší strany moc povedené, je třeba kluky pochválit za vítězství.“

Sestava a branky Zubří B: Krupa – Večeřa 9, Bolcek 7, Válek a Hub 4, Přikryl 3, Cabák a Riedel 2, Pernický, Blabla a Balhárek 0.

Trenéři: Malina, Kořínek

Vedoucí: Balhárek Radim

zdroj: Jalovec

 

banner2