Jednoduché vítězství starších žáků!

Na zápas jsme tentokrát zajížděli do Napajedel, které se v tabulce pohybují ve spodní části. Pro nás bylo důležité, že každý hráč dostal prostor a také se střelecky prosadil. Vyzkoušeli jsme aktivní obranný systém a hlavně rychlý přechod do útoku, který bohužel v současných tréninkových podmínkách v tělocvičně není možné plně procvičovat.  

Pozitivní je, že jsme téměř po celém utkání dokázali udržet koncentraci a nasazení, což je velmi náročné v zápase, kdy vyhráváte vysokým rozdílem, za což všichni hráči zaslouží pochvalu.

TJ Fatra Slavia Napajedla : HC Zubří 14 : 28 (5 : 13)

Sestava a branky:

Cibulec, Koleček 4, Mareda 4, Zeman Adam 1, Kyryljuk 3, Randýsek 6, Krupa 5, Vlk 3, Pšenica 1, Kovář, Zeman Martin 1, Mičkal

Trenér:

Vojtěch Krupa a Saša Vlková


 

I přes absenci některých hráčů (Kyryljuk, Mičkal, Janošek, Diviš) jsme v utkání z naší strany průměrné úrovně zvítězili nad snaživě hrajícím družstvem Rožnova p.R. 27:20.
K zamyšlení však stojí větší počet technických chyb, kterých bychom se měli vyvarovat, zvláště s vědomím, že se blíží začátek prestižní Žákovské ligy, ve které by se nám tento nedostatek mohl vymstít.
Sestava: Cibulec 3, Rybiář T., Randýsek 8, Vlk 6,Krupa 3, Koleček 3, Zeman Martin 1, Zeman Adam 1, Pšenica 1, Mareda 1, Marek

TJ Rožnov p.R. – HC Zubří 20 : 27 (9 : 11)

Trenér:

Tomáš Randýsek a Saša Vlková

banner2

You may also like...