Je zahájen prodej vstupného na Extraligu i Evropský pohár

Od dnešního dne je možnost si koupit v předprodeji lístek na 1. a 2. kolo Extraligy házené. V sobotu 3.9. od 18:00 hrajeme s O2XYWORLD Jičín, v úterý 6.9. od 18:00 předehráváme utkání 2. kola s SHC Maloměřice Brno. Připomínáme, že cena vstupného v předprodeji je zvýhodněna oproti ceně vstupného na místě.

Cena v předprodeji je 100 Kč, na místě 110 Kč. Děti (0-6 let) zdarma bez nároku na místo, děti (7-15 let) v předprodeji za 50 Kč, na místě za 60 Kč.

Cena vstupného na Evropský pohár:

V pátek 9.9. a v sobotu 10.9. odehrajeme dvě utkání v rámci 1. kola Evropského poháru s tureckým BSB SK Izmir. Oba zápasy hrajeme na domácí palubovce a těšíme se na velkou podporu fanoušků.

PERMANETKÁŘI

Majitelé permanentek mají v online předprodeji možnost si zakoupit zvýhodněnou vstupenku na svá místa. Této možnosti mohou využít do pátečního rána 9. září (09:00). Vaše místa jsou v online prodeji zamknutá. Zakoupit vstupenku můžete až po zadání čísla vaší permanentky. Cena vaší vstupenky bude činit 100 Kč/zápas.

Ve čtvrtek 8. září bude možnost za asistence pokladníka na permanentku své místo koupit přímo ve sportovní hale na hlavní pokladně a to od 15:30 – 17:30 hod.!

POKLADNA

Předprodej vstupenek bude probíhat v online předprodeji na našich webových stránkách v sekci – vstupenky. Pro fyzický prodej bude hlavní pokladna ve vestibulu sportovní haly otevřena již ve čtvrtek 8. září od 15:30 – 17:30 hod.! V den utkání bude pokladna otevřena od 17:00.

Cena vstupenky na Evropský pohár v předprodeji je 140 Kč, v den utkání bude cena vstupenky za 180 Kč. Děti (0-6 let) zdarma, bez nároku na místo. Děti (7-15) v předprodeji za 70 Kč, na místě 90 Kč.

PARTNEŘI

Všem partnerům našeho klubu, platí jejich permanentka na celou sezónu, včetně zápasů Evropského poháru.

ONLINE PRODEJ VSTUPENEK ZDE: https://hczubri.enigoo.cz/app/tickets/events

Těšíme se na Vaši návštěvu!