Informace k prodeji vstupenek na páté utkání o 3. místo

V sobotu 28. května odehrajeme páté utkání o 3. místo Chance play-off v ROBE Aréně proti HC Dukla Praha.  Utkání začíná v 18:00. Online prodej vstupenek na utkání je již v běhu. Více informací o prodeji vstupenek naleznete níže. Doporučujeme, aby jste došli v dostatečném předstihu.

PERMANENTKÁŘI

Majitelé permanentek mají v online předprodeji možnost si zakoupit zvýhodněnou vstupenku na svá místa ze základní části. Této možnosti mohou využít do sobotního rána 28. května (09:00). Vaše místa jsou v online prodeji zamknutá. Zakoupit vstupenku můžete až po zadání čísla vaší permanentky. Cena vaší vstupenky bude činit 80 Kč/zápas.

V pátek 27. května bude možnost za asistence pokladníka na permanentku své místo koupit přímo ve sportovní hale na hlavní pokladně a to od 15:30 – 17:30 hod.!

POKLADNA 

Předprodej vstupenek bude probíhat v online předprodeji na našich webových stránkách v sekci – vstupenky. Pro fyzický prodej bude hlavní pokladna ve vestibulu sportovní haly otevřena již v pátek 27. května od 15:30 – 17:30 hod.! V den utkání bude pokladna otevřena od 17:00.

Cena vstupenky na utkání o 3. místo v předprodeji je 90 Kč, v den utkání bude cena vstupenky za 100 Kč. Děti (0-6 let) zdarma, bez nároku na místo. Děti (7-15) v předprodeji za 40 Kč, na místě 50 Kč.

PARTNEŘI

Všem partnerům našeho klubu, platí jejich permanentka na celou sezónu, včetně play-off.

ONLINE PRODEJ VSTUPENEK ZDE: https://hczubri.enigoo.cz/app/tickets/events 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

banner2