Informace k prodeji vstupenek na 4. semifinále play off

Ve středu 4. května odehrajeme čtvrté utkání semifinále Chance play-off v ROBE Aréně proti Talent týmu Plzeňského kraje.  Utkání začíná v 17:00. Online prodej vstupenek na utkání je již v běhu. Více informací o prodeji vstupenek naleznete níže. Doporučujeme, aby jste došli v dostatečném předstihu. Vedení klubu chystá před hlavním vstupem bohatý doprovodný program.

PERMANENTKÁŘI

Majitelé permanentek mají v online předprodeji možnost si zakoupit zvýhodněnou vstupenku na svá místa ze základní části. Této možnosti mohou využít do středečního rána 4. května (09:00). Vaše místa jsou v online prodeji zamknutá. Zakoupit vstupenku můžete až po zadání čísla vaší permanentky. Cena vaší vstupenky bude činit 70 Kč/zápas.

V úterý 3. května bude možnost za asistence pokladníka na permanentku své místo koupit přímo ve sportovní hale na hlavní pokladně a to od 15:30 – 17:30 hod.!

POKLADNA 

Předprodej vstupenek bude probíhat v online předprodeji na našich webových stránkách v sekci – vstupenky. Pro fyzický prodej bude hlavní pokladna ve vestibulu sportovní haly otevřena již v úterý 3. května od 15:30 – 17:30 hod.! V den utkání bude pokladna otevřena již od 15:30.

Cena vstupenky na semifinále v předprodeji je 80 Kč, v den utkání bude cena vstupenky za 90 Kč. Děti (0-6 let) zdarma, bez nároku na místo. Děti (7-15) v předprodeji za 40 Kč, na místě 50 Kč.

PARTNEŘI

Všem partnerům našeho klubu, platí jejich permanentka na celou sezónu, včetně play-off.

ONLINE PRODEJ VSTUPENEK ZDE: https://hczubri.enigoo.cz/app/tickets/events 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

banner2