Hráči TCM na kempu v Nymburce

Ve dnech 24.-27.1.2018 se v Nymburce konal tréninkový kemp házenkářských nadějí z ročníku 2002. Celkem se akce zúčastnilo 60 talentovaných hráčů z celé republiky. Našemu regionu bylo přiděleno 6 míst. Průběh kempu měli na starosti trenéři TCM a RHC.

Na programu byly tři tréninkové jednotky se zaměřením na individuální činnosti jednotlivců. Proběhly rovněž testy, dovednostní soutěže, turnaj družstev sestavených bez ohledu na klub a výkonnost. Na závěr byly sehrána dvě utkání výběrových družstev.

Zlínský kraj úspěšně reprezentovali T.Chmela, M.Havran, V.Svoboda, D.Mazurek, P.Bajer, A.Zsoldos a Olomoucký kraj další člen našeho TCM A.Vodička.

Celou akci hodnotíme velmi pozitivně a věříme, že podobné kempy reprezentačního typu motivují hráče k další tréninkové píli a rozvoji.