Hodnocení uplynulé sezóny mladšího a staršího dorostu

Hodnocení uplynulé sezóny mladšího dorostu

V létě se do přípravy zapojilo celkem 33 hráčů. V prvních týdnech probíhaly třífázové tréninky v Rožnově a na soustředění ve Velkém Meziříčí. Vyvrcholením byl kvalitně obsazený turnaj v Tatabányi. Před začátkem mistrovských soutěží jsme kluky rozdělili podle věku a výkonnosti do dvou družstev. Cílem prvního mančaftu bylo umístění do třetího místa. Pravidelně s áčkem trénovalo okolo 25 hráčů. Vzhledem k tak vysokému počtu kluků a k rekonstrukci zuberské haly se družstvo poměrně dlouho sehrávalo. Podzimní část jsme zakončili na třetím místě, kdy se prohrálo na hřišti Dukly a dohrávané utkání s Novým Veselím. Zimní příprava započala na soustředění v Luhačovicích a pokračovala v Rožnově a na Horní Bečvě. V jarní části kluci podávali velmi dobré výkony, kdy jsme soupeře poráželi vysokým rozdílem. Bohužel jsme opět nezvládli klíčový domácí zápas s Duklou a dobře rozehrané utkání v Novém Veselí, kdy jsme v obou případech o gól prohráli. Prakticky tyto dva výsledky určily celkové umístění na třetím místě. Předsezónní cíl jsme sice splnili, ale nakonec panovalo velké zklamání, neboť minimálně na druhou příčku družstvo dosáhnout mohlo. Naopak pozitivem byl výkonnostní růst některých jednotlivců, kteří se prezentovali velmi dobrými a stabilními výkony, což by mohlo být příslibem do budoucna.  


Hodnocení uplynulé sezóny staršího dorostu

Po vydařené sezoně 2016-17 (1. místo ČR, 1.místo Česko- Slovenský pohár) vstupovalo naše družstvo starších dorostenců jako velký favorit i do následujícího ročníku. Od začátku soutěže naši hráči s přehledem ve všech utkáních vítězili, když vrcholem podzimní části byl vynikající výkon proti druhému celku tabulky Sokolu Nové Veselí a jednoznačné vítězství 45: 15 !!!

Po vánocích se však situace u týmu částečně zkomplikovala. Někteří hráči ( Dokoupil, Klíma, Menšík) se stále více začali zapojovat do přípravy družstva mužů, jiní byli (či stále jsou) dlouhodobě zranění ( Mizera Bohdan, Svoboda Filip, Číž Vojtěch, Weber Michal). S vydatnou podporou hráčů mladšího dorostu ( Souček, Mazurek, Ištvánech, Bajer, Palát, atd.) však dokázal tým obhájit loňská prvenství v 1.lize starších dorostenců ČR a následně i v Česko- Slovenském poháru.
Kromě těchto vítězství  je nutno vyzdvihnout i výkony družstva na mezinárodním turnaji v Novém Veselí. Naši hráči získali cenná vítězství nad předními týmy Maďarska, Německa a Slovenska a teprve v dramatickém finále po 7 m hodech našli přemožitele v týmu Lipska. Rovněž vítězství nad maďarským mistrem KS Balatonfured je velký úspěchem.
Mezi nejlepší hráče družstva spolu brankáři Drápelou a Šimonem  Mizerou patřili pivoti Jiří Dokoupil a Lukáš Hýbner, na spojkách Matěj Klíma s Vojtěchem Čížem a na křídlech Jakub Cáb s Michalem Weberem..
Doufejme, že hráči nově tvořícího se družstva naváží svými výkony na výkony svých předchůdců..Rozhodně to však nebude jednoduché..Sestava a střelci branek:
 
Sestava družstva staršího dorostu:
 
Drápela Vojtěch, Mizera Šimon, Douda Vojtěch- Číž Ondřej, Novák Filip,  Dokoupil Jiří, Klíma Matěj, Lefan David, Cáb Jakub, Hýbner Lukáš, Koleček Josef, Svoboda Filip, Číž Vojtěch, Menšík Norbert,  Vlk Tomáš, Weber Michal, Mizera Bohdan,
banner2

You may also like...