Letní příprava byla jako obvykle náročná a splnila to, co jsme od ní očekávali. V prvním utkání jsme vyhráli na půdě Lovosic a to nás nastartovalo do dalších utkání. Postupně jsme sbírali skalpy od všech těžkých soupeřů od Nového Veselí přes Duklu Praha, Plzeň a nakonec jsme zvládli i utkání v Jičíně.
Po podzimní části jsme s plným počtem 22 bodů obsadili 1. místo. Zimní příprava byla zaměřena opět na kondici a také jsme poměřili síly s některými týmy z 1. ligy mužů. V prvním utkáni jarní části jsme si doma poradili s Lovosicemi. Poté přišel náš nejhorší zápas sezóny, kdy jsme prohráli v Novém Veselí. Ale opět jsme se dostali na vítěznou vlnu, kterou jsme prodloužili i vydřeným bodem na Dukle Praha. V domácím utkání proti Frýdku-Místku jsme si výhrou zajistili 3 kola před koncem soutěže jisté vítězství v lize. Nakonec jsme si dovezli i vítězství z Plzně a ukázali, že jsme byli nejlepším týmem v soutěži.

Sezónu tak můžeme hodnotit jako velmi podařenou. Družstvo si vytvořilo skvělou partu, která si šla za svým od prvního utkání. Družstvo mělo skvělý přístup, nasazení a bojovnost, jak v utkáních, tak i v tréninkovém procesu. Kluci udělali velký výkonnostní pokrok, a i díky tomu někteří hráči podepsali v A družstvu hráčské smlouvy. Celkově patří hráčům pochvala za celou sezónu.
Velké poděkování patří rodičům, kteří jezdili fandit i na venkovní utkání, za podporu a pomoc při logistice. Další poděkování patří vedení HC Zubří a celému realizačnímu týmu za chod družstva.
Za realizační tým, M. Hrstka
