Hodnocení sezóny nejmenších nadějí HC Zubří

1. a 2. třída – trenér Ondřej Mika

Posezónní hodnocení našich nejmenších nadějí, tzn. předškoláků a hráčů prvních a druhých ročníků, hodnotím od začátku školního roku velice pozitivně. U našich nejmenších, tedy předškoláků a prvňáčků, to bylo celé o seznamováním se s házenou, pochopení základních principů házené, nalezení radosti v tom, co na trénincích a turnajích děláme. Na podzim jsme absolvovali pouze jeden turnaj a dva turnaje v jarní části sezóny. Kluci se postupně zlepšovali a pomalu získali větší a větší jistotu. Nyní už jsou schopni zahrát si házenou, z čehož máme s celým realizačním týmem radost. Určitě jsou velkým příslibem do budoucna a těšíme se na to, až je uvidíme dále házenkářsky růst.

 

U našich druháků to bylo o dalším zdokonalováním se. Kluci zvládli úplné začátky již minulý rok, a proto odehráli turnajů více. Za podzim a jaro to bylo téměř 10 turnajů. Většinou to bylo proti týmům z nejbližšího okolí, až na poslední turnaj, kde za námi přijel tým z Kopřivnice. Musím říci, že kluci si počínali v celé sezóně velice suverénně. Výjimkou byl poslední turnaj, kterého se zúčastnila právě Kopřivnice a nastavila nám zrcadlo v tom, co máme zlepšovat. Věřím, že se kluci budou dále zlepšovat a potvrzovat jejich potenciál, který v nich (neobjektivně) vidím nejen já, ale i celý realizační tým.

Celkově bych chtěl poděkovat za celou sezónu hlavně lidem, kteří mi a nám pomáhají. Z osobního hlediska to jsou Jirka Krpelík, Staňa Dětský a Lukáš Hybner. Z pohledu celého „realizáku“ se jedná především o rodiče, od kterých cítíme podporu a víme, že ani s námi to není jednoduché. Dále pak za podporu klubu, který se nám vždy snaží vyjít vstříc při plnění našich požadavků.

 

Do budoucna doufám, že se kluci budou zúčastňovat více turnajů za hranicemi našeho okresu tak, aby viděli, kam se mají posouvat. Vidím v nich velký talent a potenciál, který se musí dále rozvíjet.

 

Za celý realizační tým děkuje Ondra Mika

 

3. třída – trenér Lukáš Hybner

Na začátku školního roku jsem převzal kluky 3. ročníku po Ondrovi Mikovi, který během předcházejících 2 letech udělal s kluky hodně kvalitní práce. S kluky jsem se během roku snažil vypilovat hlavně individuální činnosti jednotlivce, přihrávky a zpracování míče a zabrousili jsme do obrany. Kluky musíme pochválit za obrovský pokrok a přístup, který po celý rok měli. Chtěl bychom jim za celý školní rok poděkovat, protože je to super parta kluků a hlavně tým, kde se kluci podporují a pomáhají. V neposlední řadě bych chtěl poděkovat Staňovi Děckému, který mi s nimi velice pomáhal a v mé nepřítomnosti kluky i sám vedl. Jsem rád a těším se, že s kluky budu pokračovat i do 4. ročníku.

 

Za celý realizační tým děkuje Lukáš Hybner

banner2