Hodnocení sezóny mladších žáků a starších miňasů

Áčko mladších žáků

Áčko mladších žáků, tvořené především z chlapců ročník 2011, občasně doplněno mladšími chlapci z družstva B, má za s sebou poměrně povedenou sezónu!

Ač kluci letos Zlínskou ligu vyhrát nedokázali, patři jim poděkování a pochvala. Ve Zlínské lize jsme nestačili akorát 2x na družstvo z Napajedel, které mělo opravdu velmi silný ročník v letošní sezóně a zaslouženě tak ligu ovládlo. Na nás zbylo v uvozovkách jen druhé místo, které jsme získali s devíti bodovým náskokem na 3 družstvo, a to konkrétně Centrum Haná.

S 22 utkání jsme 2x prohráli a 20x vyhráli. Ve všech utkáních jsme skórovali 681krát a inkasovali jsme pouze 392krát.

Kluci odehráli také spoustu turnajů, na některých z nich jsme byli i úspěšní a uhráli i nějaké medaile.

Celou sezónu hodnotím velmi pozitivně, protože všichni borci udělali obrovský kus práce a velice se zlepšili. Tento tým má velkou chuť do tréninku i utkání neradi prohrávají a jsou skvělá parta.
Doufám, že se klukům bude v další kategorii dařit a budou mít pořád stejnou chuť do házené jako v mladších žácích.

Béčko mladších žáků

Kluci ročník narození 2012, kteří hráli prvním rokem Zlínskou ligu ml. žáků, měli na začátku sezóny hlavní cíl sehrát se a otrkat se i mezi o rok staršími kluky. Začátek sezóny se nesl v tomto duchu a první vítezství přišlo až v 6. zápase, kdy jsme porazili družstvo Velké Bystřice. Od tohoto zápasu si kluci začali více věřit a bylo to znát nejen na výsledcích, ale hlavně na předvedené hře. V zimní přestávce kluci makali a stále se zlepšovali. Proto do jarní části vletěli s obrovskou chutí a odhodláním. Poráželi jednoho soupeře za druhým a vrcholem bylo utkání s třetím celkem soutěže, Centrum Haná, které jsme porazili 42:18. Nakonec kluci obsadili ve velké konkurenci Zlínské ligy krásné 5. místo, kdy získali 24 bodů za 11 vítězství, 2 remízy a 9 porážek. Pochvalu za předvedené výkony si zaslouží všichni kluci.

Klukům patři velké poděkování za jejich přístup na tréninku, bojovnost v zápasech a celkový kolektivní projev na hřišti i mimo něj.

Za celý realizační tým děkuje Pavel Přikryl

Starší mini žáci

Perfektní výkon předvedli starší mini na posledním turnaji v Kunovicích.

Poprvé a zároveň naposledy se letos kluci představili na turnaji miniházené 4+1. Tato střetnutí jsme pojali jako definitivní rozloučení s malou házenou.

Naši borci se postupně utkali s týmy Velké nad Veličkou, Vsetína, Holešova a dvěma družstvy Uherského Hradiště a domácích Kunovic. Po celou dobu turnaje Zubřani předváděli zkušené výkony, hrou se bavili a ukázali, že rozměry tohoto hřiště jsou jim už opravdu malé. Proto letošní sezónu nastupovali jen v turnajích miniházené 5+1, kde nedošlo po celý rok ke ztrátě kytičky a kluci se tak mohli dvanáctkrát radovat z celkového vítězství.

Jeden víkend dokonce tito minižáci nastoupili v turnaji mladších žáků, kde určitě nezklamali. I když je ogarů v této kategorii málo, jsou určitě velkým příslibem do budoucna.

V příští sezóně proto doplní stávající tým mladších žáků, se kterými už letos třikrát týdně trénují pod vedením Pavla Přikryla, Tomáše Bechného a Kristýny Mika.

Odměnou za poslední turnaj jim byla návštěva uherskohradišťského Aquaparku, kde se kluci parádně vyřádili na tobogánech a zároveň příjemně zregenerovali.

Za celou sezónu klukům patří velký dík za tvrdou dřinu a přístup k tréninkům.

Oficiální rozloučení s touto povedenou sezónou kluky čeká společně s mladšími žáky 20.6. na polyfunkčním hřišti, kam jsou samozřejmě zváni i jejich rodiče, kteří jsou nedílnou součástí celého kádru.

Za celý realizační tým děkuje Kristýna Mika