Hodnocení podzimní části staršího dorostu!

Výbornou podzimní část 1.ligy staršího dorostu odehráli naši starší dorostenci TCM při HC ROBE Zubří. Navázali svými výkony na výsledky z předcházejícího ročníku, kdy bez porážky získali titul Mistra ČR a stali se i vítězi prestižního Česko- Slovenského poháru 2017. Všechny své soupeře většinou jednoznačně porazili. Nejcenějšími výsledky byly samozřejmě výhry nad TCM při Dukle Praha (30:18), Sokolu Nové Veselí (45:15 ) a HC Frýdek- Místek ( 30.21).
Rovněž podzimní výhry  nad maďarským mistrem BSE Balatonfured jsou velmi cenné.
O tom , že je družstvo velmi kvalitní, svědčí i časté nominace jednotlivých hráčů do mládežnických reprezentačních výběrů ČR. V juniorském výběru ČR se na podzim objevili Matěj Klíma, Jiří Dokoupil, Šimon Mizera, Filip Svoboda a Vojtěch Drápela.
V dorosteneckém výběru ČR jsou Jakub Cáb, David Lefan, Josef Koleček a bratři Mizerové. Křídelník Bohdan Mizera se dokonce objevil i  v ALL STARS týmu na letním OPEN Mistrovství Evropy dorostenců ve Švédsku.
Velmi pozitivní je i skutečnost, že v závěru podzimní sezony se  klíčoví hráči dorosteneckého družstva Jiří Dokoupil s Matějem Klímou začali prosazovat i v ligovém týmu mužů HC ROBE Zubří.
Doufejme, že celý kolektiv , který je složen z mnoha talentovaných hráčů, bude i v další části sezony pokračovat ve výborných výkonech a zopakuje loňská prvenství. Pokud bude v tréninku tvrdě a poctivě  pracovat, má k tomu všechny předpoklady.
Cílem všech hráčů by však mělo být prosadit se do extraligového družstva mužů HC ROBE a u těch nejlepších důstojně reprezentovat  v mládežnických výběrech ČR.

Sestava družstva TCM při HC ROBE Zubří:
Drápela Vojtěch, Mizera Šimon, Klement Michal, Svoboda Filip,  Klíma Matěj , Menšík Norbert ,  Číž Ondřej  , Weber Michal, Novák Filip  , Dokoupil Jiří , Vlk Tomáš , Cáb Jakub  , Lefan David  , Číž Vojtěch , Hýbner Lukáš, Mizera Bohdan, Koleček Josef, Mička Leoš.

 
banner2

You may also like...