Hlasujte pro nejlepšího sportovce města Zubří roku 2014!

Město Zubří vyhlásilo na konci minulého roku druhý ročník ankety O nejlepšího sportovce města Zubří roku 2014. Až do 7. ledna měly možnost sportovní oddíly, kluby či jednotlivci podávat nominace všech sportovců a kolektivů, kteří během roku 2014 dosáhli významných sportovních výsledků.

V pěti vyhlášených kategoriích bylo nakonec nominováno 36 sportovců nebo oddílů, ze kterých můžou sportovní fanoušci vybírat právě ty nejlepší z nejlepších!! V každé kategorii lze hlasovat pro jednoho z nominovaných.

Od dnešního dne můžete hlasovat. Na internetových stránkách jsou již zveřejněny podrobné informace o nominovaných sportovcích a kolektivech

Jak můžete hlasovat? Hlasování bude ukončeno 22. února 2015. Máte možnost hlasovat dvěma způsoby:

1) Internet – sport.mesto-zubri.cz

Na internetových stránkách má každý možnost hlasovat pouze jednou. Z důvodu regulérnosti ankety je třeba pro hlasování zadat e-mail, na který bude odeslán odkaz. Hlas se připočte až po potvrzení odkazu, který Vám bude zaslán na Vámi zadaný email. V opačném případě nebude hlas do ankety započítán!

2) Anketní lístek – Zuberské noviny

Tento vyplněný formulář ze Zuberských novin přijímáme do 20. 2. 2015 na podatelně MěÚ Zubří, v kanceláři Klubu Zubří a v kanceláři Sportovní haly. Na těchto místech si lze vyzvednout další samostatné hlasovací lístky k vyplnění.

Stejně jako v případě internetového hlasování lze hlasovat pouze jednou!

Sportovní galavečer s vyhlášením nejlepších sportovců města Zubří proběhne v sobotu 21. března v Klubu Zubří a již nyní jste na něj srdečně zváni. Všechny anketní lístky budou slosovány a vítěz obdrží hodnotnou cenu!

Hlasovat můžete ZDE