Festival miniházené 2017

V sobotu 3.6. proběhl na Polyfunkčním centru v Zubří další ročník tradičního Festivalu miniházené. Při slavnostním nástupu všech 24 družstev byl turnaj oficiálně zahájen proslovem ředitele ZŠ Zubří panem Mgr. Tomášem Randýskem. Poté se již hráči rozešli podle tří věkových kategorií  na svá hřiště.

Turnaje miniházené 6+1 pro ročník 2006 se zúčastnilo šest celků, které hrály na jednom hřišti systémem každý s každým. Po třech a půl hodinách vyrovnaných bojů se vítězem stalo družstvo KH Vsetín před Holešovem a Zubřím.

Deset družstev ročníku 2007 odehrálo svá utkání na dvou hřištích. Po zápasech ve skupinách následovaly střetnutí o umístění. Nejvíce se dařilo Holešovu, Napajedlím  a Zubří.

Turnaj ročníku 2008 probíhal ve dvou skupinách po čtyřech. Po napínavém a velmi vyrovnaném průběhu  se nakonec na nejvyšších příčkách umístily celky z Napajedel, Holešova a Luhačovic. 

Celý Festival se konal ve velmi přátelském duchu. Cílem bylo, aby si děti zahrály, nesvazovaly se výsledky a slavnostně se rozloučily se sezónou. Při krásném počasí se o dobrou náladu pomocí reprodukované hudby staral zvukař. Všichni zúčastnění a návštěvníci turnaje se mohli občerstvit ve stánku s chlazeným pitím a grilovaným jídlem. Děti byly za své výkony odměněny týmovou fotografií, sladkostmi a nápoji. Poděkování za hladký průběh sportovního dopoledne patří všem rozhodčím, pořadatelům, fukcionářům a rodičům. Již dnes se těšíme na další ročník turnaje.

banner2

You may also like...