Družstva dorostenců brala v Karviné všechny body!

1.liga st.dorost sobota 22.2.2014

HCB OKD Karviná : HC Zubří 24 : 25 (12 : 11)

Ve vyrovnaném a dramatickém utkání jsme nakonec vydřeli vítězství o jednu branku. V prvním poločase se obě družstva střídala ve vedení a do šaten jsme odcházeli s jednobrankovým mankem.

Začátek druhé půle byl opět vyrovnaný a vedení se přelévalo ze strany na stranu. Ovšem díky bojovnosti a nasazení celého týmu včetně výborného výkonu brankáře Pšenice jsme uhájili vítězství. Poděkování patří všem hráčům kteří byli na tento zápas nominováni.

Sestava a branky: Pšenica B. Krupa – Kučera 5, Číž 5, Adensam 3, Dořičák 3/2, Pšenica M. 2, Cabák 2, Vavrys 2, Zeman 1, Nesvadba 1, Dostál 1, Matějovič, Tejzr.

trenér: Kořínek Aleš
vedoucí: Zuzaňák Zdeněk

1.liga ml. dorost sobota 22.2.2014

HCB OKD Karviná : HC Zubří 24 : 26 (15 : 12)

S vedoucím týmem tabulky jsme vstoupili do utkání vlažně a ve dvacáté minutě prvního poločasu jsme prohrávali rozdílem pěti branek, nakonec jsme náskok domácích stáhli na tři góly.

Do druhého poločasu jakoby nastoupil jiný tým, kluci začali hrát dobře v obraně a byla jen otázka času kdy stáhneme náskok soupeře.

Ve dvacáté minutě druhého poločasu jsme šli do dvoubrankového vedení a domácí tým v této fázi hry podržel jejich brankář, když jsme neproměnili několik vyložených šancí. V dramatickém závěru jsme dvoubrankové vedením uhájili.

Sestava a branky: Krupa – Vavrys 9, Nesvadba 6/1, Číž 5, Padalík 3, Polášek 1, Korger 1, Tejzr 1, Mader, Mařík, Bondyuk, Zeman, Matějovič.

trenér: Koleček
vedoucí: Mičola Ivan

 

banner2