Dorosti prohráli v Plzni!

1.liga st.dorost neděle 20.10.2013

Talent Plzeň : HC Zubří 34 : 23 (20 : 9)

Na půdě velmi kvalitního soupeře se hráčům Zubří nepovedl vstup do utkání a velmi rychle prohrávali 9:4. Bohužel výkon jednotlivých hráčů neodpovídal důležitosti utkání a tak Zubří zcela zaslouženě prohrálo rozdílem 11 branek.

Sestava a branky: Pšenica B., Krupa – Kašpárek 7/1, Matějovič 3, Nesvadba 3, Vavrys 3/1, Dořičák 3, Havran 1, Pšenica M. 1,

Kučera 1, Dostál 1, Cabák, Číž, Zeman

trenér: Kořínek Aleš
vedoucí: Zuzaňák Zdeněk

1.liga ml. dorost neděle 20.10.2013

Talent Plzeň: HC Zubří 37 : 35 (18 : 12)

Do zápasu jsme vstoupili vlažně a bez patřičného nasazení. Ve 24. minutě jsme prohrávali rozdílem devíti branek a nakonec po velice špatném výkoně v poločase o šest branek.

Ve druhé půli začali kluci hrát agresivněji v obraně a zpřesnili hru, výsledkem toho byla remíza v 25.minutě 31 :31. Přestože jsme potom hráli přesilovou hru, dvěma neproměněnými šancemi jsme vrátili soupeře do hry a ten uhájil zisk dvou bodů.

Hráči mladšího dorostu si musí uvědomit, že bez nasazení a agresivity od začátku se zápas s kvalitním soupeřem nedá vyhrát.

Sestava a branky: Krupa – Nesvadba 16/2, Vavrys 7, Číž 6, Zeman 3, Petřek 1, Cáb 1, Korger 1, Mader , Padalík , Pobořil, Janíček, Havran

trenér: Koleček Jan
vedoucí: Krpelík Jiří