Dorosti jasně přehráli Brno

1.liga ml..dorost sobota 8.3.2014

KP Brno : HC Zubří 23 : 41 (14 : 19)

V utkání druhého a posledního týmu tabulky 1. ligy mladšího dorostu byl nečekaně vyrovnaný průběh prvních dvaceti minut. Začali jsme dobře a rychle jsme se ujali vedení 5:1. Domácí hráli bojovně a naše hráče ukolébal dobrý vstup do utkání. Hráli jsme v obraně bez důrazu a v útoku nadělali spoustu technických chyb, takže v poločase jsme odcházeli pouze s pětibrankovým rozdílem. Ve druhém poločasu hráli převážně hráči ze střídačky a zlepšenou obranou a přechodem do rychlých útoků navyšovali skóre, takže jsme zaslouženě zvítězili rozdílem 18 branek.

Sestava a branky: Krupa, Sčotka – Číž 11, Tejzr 8, Janíček 6, Mařík 5, Padalík 3, Zeman 3, Nesvadba 2, Korger 1, Pobořil 1, Mader 1,

trenér: Koleček
vedoucí: Mičola Ivan

1.liga st.. dorost sobota 8.3.2014

KP Brno : HC Zubří 28 : 41 (11 : 19)

Od začátku utkání jsme šli do vedení a toto navyšovali průběžně po celý zápas. Škoda jen, že kluci nedokážou v takových utkáních bránit s větším nasazením.

Sestava a branky: Krupa, Sčotka – Zahradníček 11/4, Dořičák 9, Číž 5, Dostál 4, Adensam 3, Kučera 3, Nesvadba 2, Panoš 2, Zeman 1, Tejzr 1, Korger.

trenér: Kořínek Aleš
vedoucí: Zuzaňák Zdeněk