Dorostenci sestřelili Brno!

1.liga st.dorost neděle 13.10.2013

HC Zubří : KP Brno 43 : 15 (21 : 7)

Utkání mělo od začátku jednoznačný průběh, soupeř domácím nekladl žádný velký odpor a tak otázkou bylo jakým rozdílem ve skóre zápas skončí.

Sestava a branky: Pšenica B., Krupa – Kašpárek 8/1, Kučera 7, Dořičák 7, Matějovič 5, Nesvadba 5, Zeman 3, Vavrys 3, Pšenica M. 2, Cabák 2, Dostál 1, Korger

trenér: Kořínek Aleš

vedoucí: Zuzaňák Zdeněk

1.liga ml. dorost neděle 13.10.2013

HC Zubří : KP Brno 34 : 15 (19 : 6)

Začátek utkání se soupeřem z konce tabulky jsme začali velice laxně s vědomím, že se snad porazí sám. V patnácté minutě byl stav 6:6 a zlepšení hry nastalo až po důrazné domluvě hráčům. Ve druhém poločase dostali příležitost hráči z lavičky a i oni pokračovali v matném výkonu plným technických chyb. Nakonec slabý soupeř odjel celkem s přijatelnou prohrou

Sestava a branky: Krupa, Sčotka – Mader 11/4, Vavrys 7, Zeman 3, Padalík 3, Nesvadba 2, Polášek 2, Tejzr 2, Štverák 2, Cáb 1, Janíček 1, Korger, Pobořil,

trenér: Koleček

vedoucí: Mičola Ivan