Dopolední zápas na palubovce mistra, jedeme do Plzně

V neděli v dopoledním čase hrajeme 10. kolo Extraligy mužů v Plzni. Talent tým Plzeňského kraje je opět adeptem na mistrovský titul a ukazuje to i v dosavadním ročníku ligy. Až na úvodní fiasko, kdy prohráli doma s Novým Veselím, si drží stoprocentní výkon.

Plzeň má bilanci: ve Zlíně ČP (výhra 17:43), v Jičíně (výhra 26:32), Brno (výhra 36:23), ve Strakonicích ČP (výhra 24:36), na Dukle (výhra 28:34)

Naše bilance: Karviná (prohra 24:27), Lovosice (výhra 41:29), v Maloměřicích (výhra 29:34), EHF pohár Lovech (výhry 22:43 a 43:20)

Peter Dávid kvituje to, že se do sestavy vrací i opory, které chyběly proti Baníku

„Jedeme na zápas k mistrovi ligy, favorit je daný. My teď bojujeme sami se sebou. Konečně po delší odmlce ale můžeme zahrát v kompletnějším složení. Doma mají velkou moc, jsme si toho vědomi. Hráli vždy vítězně, až na kiks v prvním kole. Hrajeme opět v neobvyklý čas. Vytěžíme ze zápasu maximum. Rádi bychom se pokusili o překvapení. Když se to podařilo Veselí, proč by nemohlo nám.”

Pravá spojka David Mazurek cítí kvalitu na straně soupeře, ale nic nevzdává

“Čeká nás další těžké utkání s momentálně asi nejzkušenějším týmem Extraligy. Nic ale nevzdáváme. Pevně věříme že naší bojovností a koncentrací jak v obraně tak v útoku se nám podaří dotáhnout zápas do vítězného konce a z Plzně si přivezeme dva body.”

Zápas začíná v 10:30! Sledujte ho na tvcom.cz

Článek o 10. kole Extraligy si můžete přečíst zde