Doma jsme přehráli Hranice

Utkání proti Hranicím načal Mičkal a k němu se přidal Havran. Od začátku byla znát naše herní připravenost a Hranicím jsme začali uskakovat. Soupeř se však nevzdal a rychle snížit v 15. minutě na rozdíl jednoho gólu. Nám scházel určitý náboj především v útoku, protože jsme se nedokázali prosazovat. Hosty držel v bráně Vyorálek a díky jeho výkonu Hranice šly do šaten jen se čtyřgólovou ztrátou.

Hned v úvodu druhé půle se zdálo, že Hranicím začneme utíkat, vedli jsme už o šest branek. Hranice se ale svou dravostí nepřízni osudu postavily a začaly ukrajovat s větší ztráty až na rozdíl dvou branek. Na to rychle reagovat domácí kouč oddechovým časem. Domácí průšvih se nekonal, vzali jsme si zpět svůj náskok. Závěr nebyl nijak zvlášť dramatický, své vedení jsme uhlídali.

Po postupu do čtvrtfinále ČP přes Liberec je to tento týden další úspěch.

HC ROBE Zubří – TJ Cement Hranice 28:23 (14:10)

Nejvíce branek: Mičkal 7/3, Kyryljuk 6, Kaminski 5 – Padalík 6/2, Piwko 6, Pelák 4

Sedmimetrové hody: 3/3 – 5/5 Vyloučení: 3:2 Diváci: 734

Rozhodčí: Petr Kremláček – Filip Procházka

Detail zápasu

 

Trenér hostů, Radim Brož

“Gratulace domácím. My jsme sem přijeli s nějakým plánem, neměli jsem zde co ztratit. Mrzí mě, že jsme v určitých momentech zbrklí, ale věřím, že když toto odbouráme, tak dosáhneme cíle, který jsme si vytyčili. Tedy vyhnout se baráži, skončit nejhůře jedenáctí. Věřím, že se nám to podaří. Klukům chci poděkovat za výkon, jak to oddřeli.”

Trenér domácích, Peter Dávid

“Z mojí strana gratulace k výkonu Hranic. Od nás to bylo hrozně upracované vítězství. Pohybujeme se s výkony na sinusoidě, bojujeme se stabilitou našeho výkonu. Jsem ale rád za tento týden, postoupili jsme v Českém poháru a dneska jsme vyhráli. Splnili jsme si naši povinnost. Dnešní výkon si ještě probereme osobně s chlapci.”

Hráč hostů, Filip Vyorálek

“Taky gratuluji Zubří k výhře. Myslím, že jsme neodehráli špatné utkání. Brankář Zubří odváděl skvělé zákroky. Zase jsme si to v útoku prohráli.”

Hráč domácích, Štěpán Krůpa

“Dva body proti Hranicím byly povinné, ještě s postupem v poháru je to super, ale tady to “super” končí. Je to docela nekomfortní zóna ve které se nacházíme, potřebujeme se dostat na náš optimální výkon. Hranice nás neskutečně potrápily, včetně Filipa v bráně. S Radimem Brožem si naše střelce určitě prošli a za to jim patří gratulace. Je ještě kus práce před námi, jsme mladý tým a potřebujeme se vytáhnout hodně dobrý výkonem proti hodně dobrému soupeři.”

 

Po reprezentační přestávce odehrajeme v sobotu 11. listopadu 11. kolo Chance Extraligy v Lovosicích.

banner2