Do Zubří zavítají Lovci, čeká nás souboj o vrch tabulky

Poslední říjnová sobota bude ve znamení čtyř duelů, mezi nimi i náš domácí proti Lovcům z Lovosic. Lovosice hrají v tomto ročníku velice kvalitní házenou. Mají dost vyrovnané výkony a na jejich agresivní útok našly recept dva týmy. Jediné dvě prohry pocítili doma s Plzní a v Brně. Lovci se aktuálně nacházejí na 3. místě Extraligy mužů. Naše bilance posledních pěti zápasů čítá pouze 2 extraligové, zbytek byly poháry (Český pohár a EHF European cup).

Lovci mají bilanci: Jičín (výhra 34:28), v Brně (prohra 30:29), pohár v Ustí n. L. (výhra 25:46), Dukla (výhra 35:31), v Kopřivnici (výhra35:38)

Naše bilance: v Maloměřicích (výhra 29:34), EHF pohár Lovech (výhry 22:43 a 43:20), v Novém Veselí (prohra 32:20), ve Velké Bystřici (výhra 18:41)

Pro domácího kouče Petera Dávida jsou Lovosice překvapení ligy

„Pro mě jsou Lovosice velkým překvapením, prohráli jen dvakrát. Mají vysokou úspěšnost v útočné fázi. Čekáme atraktivní zápas, chceme využít domácího prostředí i když je favorit na druhé straně. Mají hodně možností, mají zdvojené pozice, ale rádi bychom potvrdili domácí neporazitelnost. Jdeme určitě zápas vyhrát.”

Pravé spojka Bohdan Mizera ví, že Valaši musí předvést lepší výkon než na Majlontu

“Lovosice jsou velmi nepříjemný soupeř. Mají kvalitní rychlý a postupný útok. To ukazuje i to, že mají druhý největší počet vstřelených branek v lize. Proto musíme zlepšit obranu a celkový herní projev, než který jsme předvedli poslední zápas. Favorita je těžké určit, ale papírově jsou možná lehký favorit Lovosice. My ale máme výhodu domácího prostředí, proto věřím že s dobrým nasazením v zápase zvítězíme.”

Zápas začíná v 18:00!

Vstupenky kupujte zde

O celém extraligovém kole si můžete přečíst i na stránkách Českého svazu házené