Dnes hrajeme, přijede ambiciózní Kopřivnice

Lokální derby, tak by se dal nazvat dnešní zápas s KH ISMM Kopřivnice. Mnozí z Vás si jistě pamatují zápas podzimní části u nás, kdy bylo rozdáno mnoho červených a jedna modrá karta. Hodně vyhrocený zápas tak přidal na určité rivalitě mezi kluby. Dnes přijede docela obměněný tým, kde se jako posila ukáží i odchovanci tehdejšího zuberského sportovního centra mládeže Bob Pšenica s Davidem Lefanem.

Kopřivnice hned na začátek ligy vyfasovala slovenského soupeře z Prešova a ten byl nad její síly. Velké překvapení přišlo ve Strakonicích, nováček soupeře v posledních vteřinách dokázal vsítit branku a stejně jako my v Karviné, i Kopřivnice přišla o možný jeden bod. První výhra přišla doma proti Hranicím. Výborně chytající Pšenica a přesný útok zaručili snadnou výhru.

H2H

Bilance Kopřivnice: výhra s Hranicemi (34:26), prohra ve Strakonicích (32:31), prohra s Prešovem (24:30)

Bilance Zubří: prohra v Karviné (29:28), výhry s Izmir (46:27 a 40:29), výhra s Maloměřicemi (30:25)

Vzájemná bilance: Kopřivnice – Zubří 32:32 (12.3.2022), Zubří – Kopřivnice 32:29 (20.11.2021)

Trenér Peter Dávid “Proti Kopřivnici potřebujeme a musíme vyhrát. Jde o lokální derby, takže utkání nemá favorita. Kopřivnice je určitě nepříjemný soupeř, všichni si dobře vybavujeme hodně vyhrocené utkání, které jsme odehráli u nás. Pokud se však budeme držet bojovnosti z Karviné, uspějeme. Věřím, že nás do haly přijde povzbudit hodně fanoušků a vytvoříme super atmosféru.”

Spojka Dušan Palát “Ve středu máme jediný cíl a to je zisk 2 bodů. Na přípravu je méně času, ale věřím, že zápas úspěšně zvládneme a naladíme se dobře na důležité venkovní utkání v Lovosicích. Doufáme, že nás přijde povzbudit, co nejvíce fanoušků.”

Zápas začíná v 18:00, vstupenky kupujte zde