Dnes hrajeme, po třech dnech se opět představíme před domácím publikem!

Po úspěšném utkání s Jičínem se ukáže A tým znovu svým fanouškům na domácí půdě. Dnes hrajeme předehrávku 2.kola, které se hraje z důvodu pátečního a sobotního střetnutí s Izmirem v rámci Evropského poháru. Tyto dvojutkání se hrají také doma.

SHC Maloměřice v prvním kole porazily celkem přesvědčivě Hranice a jedou do Zubří ukázat, že se s nimi musí počítat. Dojděte nás do haly v 18:00 podpořit a pomoci nám k dalším dvěma bodům.

H2H

Bilance Maloměřic: výhra s Hranicemi (26:22)

Bilance Zubří: výhra s Jičínem (33:26)

Vzájemná bilance: Zubří – Maloměřice (39:22, 19.2.2022), Maloměřice – Zubří (29:34, 23.10.2021)

Předzápasové postřehy

Trenér Peter Dávid

“Majlont má hodně dobrý vstup do sezóny, uvedli se stejně jako my vítězstvím. Prošli určitými změnami během minulého ročníku, uvidíme, čím překvapí. Je to mužstvo ve fázi budování, má potenciál. My máme povinnost zápas vyhrát. “

Pivot Filip Šišák

“Po vítězství s Jičínem budeme hrát opět doma. Maloměřice celkem jasně přehrály Hranice. My budeme naplno bojovat o další dva body, které musíme udržet doma.”

Zápas začíná v 18 hodin.

Vstupenky na dnešní zápas

Živé vysílání bude standardně na tvcom.cz nebo onlajny.com.