Dnes hrajeme! Extraligu načneme domácím utkáním proti Jičínu

Extraliga je tady i s novým názvem! Chance Extraliga nabídne několik zajímavých utkání, mezi nimi i naše domácí.

Přijíždí k nám O2xyworld HBC Jičín, který skončil v minulém ročníku na 10. místě.

Hostování Milana Maliny

Kvůli náročné sezóně a množství zápasu jsme se dohodli s KH Vsetín na hostování Milana Maliny. Vzhledem k tomu, že nemůže Jakub Krupa nastoupit do dnešního utkání, Milan zasáhne už dnes.

Předzápasové postřehy

Trenér Peter Dávid

“Mužstvo Jičína prošlo obměnou, jsou omlazení. Někteří odešli nebo skončili. Naopak se jim podařilo přivést Hlípalu na spojce. Tím, že nevím jak se to celé bude vyvíjet se to i těžko komentuje. Příprava je jedna věc a ostré zápasy věc druhá. Nemáme nic s minulou sezónou společné. My však máme výhodu domácího prostředí, to je nám jasné.”

Spojka David Mazurek

“Čeká nás první extraligový domácí zápas s Jičínem. Těžko se odhaduje, jak bude tento zápas probíhat. Vzestupná tendence přípravných utkání však naznačila, že bychom měli uspět. Věřím, že zápas dotáhneme do vítězného konce a nakopneme se k dalším vítězným zápasům jako to bylo loni.”

Zápas začíná v 18 hodin.

Vstupenky na dnešní zápas

Živé vysílání bude standardně na tvcom.cz nebo onlajny.com.