Deník: Zubřané opět myslí jen na cenný kov

Zubří – S novým titulárním partnerem za vysněnou medailí. Extraligoví házenkáři Robe Zubří po uplynulé smolné sezoně mají opět nejvyšší ambice. Sice bez své největší hvězdy Tomáše Řezníčka, který prchnul do Maďarska, ztratili na údernosti, ale ambice mají opět nejvyšší. „Jiné ani mít nemůžeme, protože stále máme velmi kvalitní, silný tým,“ je přesvědčen kouč Zubří Andrej Titkov.

Kádr sice opustilo hned několik zkušených házenkářů, ovšem Valaši budou opět sázet na své kvalitní odchovance. Navíc tým vyztužili o druhého reprezentanta – vedle pivota Petra Šlachty bude zejména v defenzivě tvrdit muziku Tomáš Říha.

zubri_dukla_0799

„Další změny a posily v plánu nejsou. S odchodem Řezníčka jsme museli změnit náš styl hry. Ještě více budeme vycházet z defenzivy, kde máme kvalitu. Těžko říci, jak moc bude naše hra pro diváky atraktivní, už to nebude ten náš typický valašský let, ale sázka na pragmatičnost. Snad budou trpěliví,“ prosí na úvod kouč, který s přípravou na novou sezonu spokojen úplně není.

„Nebylo to o podmínkách a možnostech, ale personálním stavu. Hned čtyři hráči se v klíčovou periodu zranili a nebudou ani na úvodní sobotní zápas,“ smutní nad zraněními Doudy, Václava, Zemana a Přikryla. „Nejméně bolestivé to asi je na brankářském postu, kde opět budou tahouny Malina s Orságem, ale na dalších nám vždy po jednom chybí. Snad se kluci dají co nejdříve dohromady,“ přeje si.

 

Celý článek ZDE

banner2

You may also like...