Deník: Házenkáři Zubří ztroskotali na Kučerkovi!

Hranice, Zubří – Ani na druhý pokus extraligoví házenkáři Zubří na rivala z Hranic nevyzráli. Po sérii osmi výher v řadě naopak svěřenci trenéra Andreje Titkova podruhé vyšli bodově naprázdno a v tabulce se propadli na čtvrté místo. Naopak Hranice dál drží domácí neporazitelnost.

cement-zubri-131220152_galerie-980

CEMENT HRANICE – GUMÁRNY ZUBŘÍ 27:20 (15:9)

Skóre zápasu sice otevřely Gumárny, ale ve zbytku času již tahali za delší konec domácí. Rozhodující náskok si přitom vybudovali v závěru prvního dějství, kdy úsek před odchodem do kabin ovládli 8:3. Když deset minut před koncem bylo manko Zubří již 11 gólů, Hranice polevily a dovolily hostům výsledek korigovat.

„Předvedli jsme velmi nevydařené utkání, které jsme ztratili v závěru první půle. Po obrátce jsme už neměli šanci s tím něco udělat. Měli jsme katastrofální úspěšnost střelby a udělali jsme moc chyb v obraně,“ viděl jako rozhodující kouč Zubří.

Jeho protějšek si zasloužené vítězství a hru pochvaloval. „Kluci do puntíku splnili předzápasové pokyny – od taktiky až po nasazení. Výborně jsme bránili, což bylo základem úspěchu,“ mnul si ruce domácí Libor Hrabal. Základ defenzivy byl opět výborný gólman Kučerka. „Zahráli jsme takticky dobře a spravili si reputaci po posledních dvou porážkách,“ dodal Hrabal.

Nejvíce branek Hranic: Rachač 8, Hastík 7, Stržínek 3 – Řezníček 6/1, Douda 4, Bechný 3. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 3/1 – 3/1. Vyloučení: 2:4. Diváci: 460.