Další kolo žákovské ligy vyhráli starší žáci HC Zubří!

Žákovská LIGA – starší žáci

Zubří – Malí házenkáři HC Zubří zvítězili na prvním turnaji Žákovské ligy starších žáků, který se uskutečnil o uplynulém víkendu ve sportovní hale v Zubří. Domácí celek vedený trenéry Josefem Mazačem a Jiřím Mikou vyhrál všech pět zápasů se silnými soupeři a z prvního místa postoupil do dalších bojů.

foto-starsi-zaci

Žákovská liga se hraje speciálním systémem, kdy vždycky po turnaji v soutěži končí celek, který skončil na posledním místě. To však tentokrát zuberským borcům rozhodně nehrozilo. Starší žáci Zubří, kteří v letošním ročníku Žákovské ligy obhajují stříbrné medaile, od začátku předváděli pěknou a účelnou házenou a šli od jednoho vítězství ke druhému. Valaši vyhráli všech pět zápasů a celý turnaj bez ztráty bodu vyhráli. Trenéři týmu tak mohli být s vystoupením svých svěřenců spokojeni.

„Na prvním turnaji se sešla velice silná konkurence a k vidění byla kvalitní házená. Naši kluci po super výkonech porazili všechny soupeře, za což je třeba všechny pochválit. Kluci příkladně bojovali a vydali ze sebe všechno, co natrénovali,“ zhodnotil povedený domácí turnaj jeden z trenérů starších žáků Zubří Jiří Mika. Další turnaj, který už bude bez Jičína, který skončil v Zubří poslední, se odehraje 9. února.

Výsledky:
Dukla Praha – HC Zubří 12:16 (7:7)
Frýdek Místek – HC Zubří 16:17 (9:7)
HC Zubří – Plzeň 21:14 (12:8)
HC Zubří – Boleslav 21:17 (10:11)
Jičín – HC Zubří 16.22 (5:10)

Konečné pořadí turnaje:
1) HC Zubří
2) Talent Plzeň
3) SKP Frýdek Místek
4) HC Dukla Praha
5) AŠ Mladá Boleslav