Byla spuštěna výměna a prodej permanentních vstupenek na sezónu 2021/2022

Již od minulé sezóny došlo v prodeji permanentek ke změně. Nákup je možný prostřednictvím online rezervačního systému za pomocí pracovníku sekretariátu, nebo jednoduše z pohodlí domova.

• Na základě nákupu online bude držiteli vydán voucher, který si na začátku září vymění za samotnou plastovou permanentní vstupenku, která bude obsahovat jedinečný QR kód s rezervací daného místa, výměny voucherů za permanentky bude probíhat od 6.9.2021 (po telefonické domluvě se sekretariátem HC)
  • Držitelé loňských permanentek můžou své permanentky vyměnit a to buďto:
    • 1) Za plnou cenu na podporu klubu
    • 2) Nebo vyžádat kompenzaci za loňskou sezónu – nutné zavolat na sekretariát panu Josefu Malinovi (tel. 604 931 934) a požádat o asistenci – bude Vám stávající místo aktualizované a udělaná nová permanentka – administrativní poplatek = 20 Kč
  • Kdo si nevěří na nákup voucheru online a nemá nikoho, kdo by mu s nákupem pomohl, bude mít možnost ve čtvrtek 26.8.2021 od 17.00 – 18.30 ve vestibulu ROBE arény požádat o pomoc sekretáře klubu. Okénko s prodejem bude viditelně označeno.
  • Pro pomoc, nebo jakýkoliv dotaz se můžete ozvat na sekretariát panu Josefu Malinovi – tel. 604 931 934 nebo na e-mail: j.malina@hczubri.cz

PERMANENTKY CENA:

Přípravné utkání + základní část extraligy + Český pohár:

• Základní část 700 Kč

PLAY OFF – čtvrtfinále a semifinále

• držitel permanentky bude mít cenu 70 Kč/zápas
  • platí rezervace jeho sedadla

PLAY OFF – finále a o třetí místo

• držitel permanentky bude mít cenu 80 Kč/ zápas
  • platí rezervace jeho sedadla

INFO PRODEJ VSTUPENEK, PŘEDPRODEJ A CENY VSTUPNÉHO PRO NADCHÁZEJÍCÍ SEZÓNU 2021/2022

I v letošní sezóně 2021/2022 bude možný nákup vstupenek, mimo klasický prodej před utkáním, také online, a to prostřednictvím rezervačního systému. Takovýto nákup (nákup online v předprodeji) bude vždy, kromě přípravných utkání, kdy nebude předprodej realizován, zvýhodněn nižší cenou. Cílem je snadnější a plynulejší odbavení diváků a dále možnost zajistit si dopředu své místo v ROBE aréně.

NÁKUP VSTUPENEK INFORMACE:

• Nákup bude možný realizovat prostřednictvím ikony na webových stránkách Handball clubu Zubří, respektive na odkaze: https://hczubri.enigoo.cz/app/tickets
  • V týdnu před každým utkáním bude spuštěn předprodej vstupenek, na místě už bude probíhat prodej pouze zbytku lístků až do maximální kapacity sportovní haly (pokud je hrací den v sobotu, předprodej je spuštěn v pondělí)
  • Vstupenky nakoupené v předprodeji budou vždy cenově zvýhodněny
  • Předprodej končí vždy den před utkáním (hraje-li se v sobotu, končí v pátek ve 24.00)
  • Cena online vstupenek v den utkání je již stejná jako klasický nákup na místě
  • Bude možný nákup vstupenek i na stání za branku pod restaurací

CENY VSTUPENEK

SEZÓNA 2021/2022:

Přípravné utkání:

• základní – 30 Kč
  • děti (0-15 let) – zdarma