Blíží se MayNeT cup v Hlohovci!

Po minuloročnej premiére a prvenstve domácej SPORTY je v termíne 18.–19. januára 2014 v hlohovskej športovej hale na Zábraní na programe II. ročník medzinárodného turnaja MAYNET CUP 2014.

Pozvanie naň prijali český extraligista HC Zubří, účastník najvyššej poľskej súťaže STAL Mielec a tiež HC Zomimak z Macedónska, ktorý podobne ako SPORTA postúpil do skupinovej fázy Pohára EHF.Systém turnaja sa nemení, v priebehu víkendu si zmerajú sily vo vzájomných zápasoch všetci účastníci. Okrem cien pre najlepšie kolektívy sú pripravené aj individuálne ocenenia pre najlepšieho brankára, strelca a hráča. Vstupné: celodenný vstup na turnaj je 3 eur/1,5 eur.

web

Program turnaja, sobota 18.1.2014, 10 h: SPORTA – Mielec, 12 h: Zomimak – Zubří, 17 h: Mielec – Zubří, 19 h: SPORTA – Zomimak, nedeľa 19.1.2014 – 10 h: Mielec – Zomimak, 12 h. SPORTA – Zubří. Po skončení zápasu bude nasledovať slávnostné vyhlásenie výsledkov.V prvom ročníku MAYNET Cup dominovala domáca SPORTA, keď postupne zdolala West Viedeň 34:26, Zubří 34:31 a Tatran Prešov jun. 40:34. Druhé miesto obsadil West, tretie Zubří a štvrtá priečka patrila mladým Prešovčanom.

zdroj: www.sporta.sk