Blamáž v Kopřivnici stvrdila naši venkovní bezzubost

Kopřivnice nás naprosto přejela. Svou první branku v utkání jsme trefili ze hry až v 19. minutě. Na straně Kopřivnice byla k vidění dobrá taktická připravenost, které jsme nedokázali konkurovat.

Pro nás to byl v Kopřivnici zcela jistě nejhorší start do zápasu této sezóny. První gól na který jsme se opravdu hodně nadřeli byl ve 12. minutě ze sedmičky. Druhý gól jsme přidali rovněž ze sedmičky a to v 17. minutě. Třetí gól do sítě Kopřivnice jsme vsítili až v devatenácté minutě. Nefungovalo nic, pečlivou obranu Kopřivnice jistit nepřekonatelný Žingor.

Během zápasu jsme viděli i momenty, kdy jsme byli lepší. Bohužel se jednalo jen o záblesky, které chod utkání nezměnily.

Kopřivnice vyhrála zaslouženě a naše trápení pokračuje dál.

KH ISMM KOPŘIVNICE – HC ROBE ZUBŘÍ 33:23 (15:9)

Nejvíce branek: Brito Benítez 7, Bukovský 7, Gřes 5 – Havran 5, Mazurek 5, Mičkal 5/3

Sedmimetrové hody: 1/2 – 4/5 Vyloučení: 7:4 Diváci: 315

Rozhodčí: Mojmír Valášek – Jaroslav Vychodil