Béčku starších žáků se nepodařilo navázat na zlepšené výkony

Domácí Slovácká Slavia a Žeravice byly našimi dalšími soupeři v rámci 8. kola Zlínské ligy starších žáků.

TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště – HC Zubří „B“ 28:26 (15:11)

Rozhodujícími faktory byly výkony střelce Chybíka a brankářská dvojice Slovácké Slavie. Chybík vstřelil 16 z 28 branek soupeře a během celého zápasu jsme nenalezli recept na jeho ubránění. V útoku jsme se do šancí dostávali, ale překážkou nám byli oba domácí brankáři, kteří si připsali vysoké procento úspěšných zákroků.

HC Zubří „B“ – SK Žeravice 27:29 (14:10)

První poločas jsme díky dobrému pohybu zakončili s brankovým rozdílem +4. Ve druhém nás však opět zradil obranný systém 0:6, kde naši obranu fyzicky vyspělejší soupeři přetlačí a my naopak v útoku nemáme typologicky takovou spojku, která by střelbou ze střední, či větší vzdálenosti byla schopna překonávat obranu soupeře.

Z Uherského Hradiště tak odjíždíme bez bodu, navíc s množstvím zraněných hráčů. I z tohoto důvodu dohrávali kluci druhý zápas na postech, které pro ně nejsou typické.

Sestava: Zeman, Čmelík – Křenek (2), Frňka (1), Vavřín (1), Holiš (13), Houžva (6), Holčák (7), Chovanec (4), Šupler A. (3), Šupler D. (4), Orság (2), Gašpar (10), Jelínek