Béčko starších žáků skončilo podzimní část Zlínské ligy na 6. příčce

Podzimní část Zlínské ligy starších žáků jsme zakončili v domácí ROBE Areně dvojutkáním s Uherským Hradištěm a  Holešovem.

HC Zubří „B“ – TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 22:24 (10:9)

V prvním zápase s Uherským Hradištěm na Vsetíně nás doslova rozstřílela soupeřova střední spojka, která svými 18 brankami rozhodla o výsledku utkání. Tentokrát jsme se na tohoto hráče připravili důkladněji a odměnou nám bylo poločasové vedení o jednu branku. I ve druhé půli pokračovala přetahovaná o každou branku a ještě 5 minut před koncem (19:17) to vypadalo, že tentokrát Hradišti prohru oplatíme. Bohužel jsme ale během posledních 5 minut už branku nevstřelili, zatímco soupeř rozhodl o utkání šňůrou 4 branek.

HC Zubří „B“ – TJ Holešov 19:9 (9:4)

V posledním utkání podzimní části jsme jasně přehráli Holešov. V tomto utkání musíme pochválit zejména obrannou hru našich hráčů, kdy jsme jak z obrany 0:6, tak z obrany 3:3 aktivně přistupovali k hráčům soupeře, kteří se jen velmi těžko dostávali na dostřel naší brány. V útoku jsme se potom dokázali prosazovat ze všech postů.

Snoza, Koleček – Vodárek, Hrachovec (4), Šenkeřík (7), Holiš (3), Juříček (2), Houžva (1), Holčák (6), Křenek (6), Němec (1), Pavlíček (9), Šimurda (2)