Béčko starších žáků rozehrálo Zlínskou ligu

7. kolo Zlínské ligy STŽ, první jarní, jsme absolvovali na hřišti Velké Bystřice. Na hřišti aktuálně druhého celku ligy, kde jsme se utkali jak s domácí Velkou Bystřicí, tak s Holešovem, jsme díky velkému množství omluvenek odjížděli ve značně omezeném počtu. Ti co však do Bystřice odjeli, si mohli dosyta zahrát.

TJ Holešov – HC Zubří „B“ 26:20 (13:14)

Do utkání s Holešovem jsme vstoupili velmi dobře. Díky dobrému pohybu jsme byli úspěšní jak v obranné, tak v útočné fázi a během poločasu jsme si vypracovali až čtyřbrankový náskok. Druhý poločas se nám však nevydařil. Obranný systém 0:6 smazal výhodu našeho dobrého pohybu a naopak zvýhodnil fyzickou převahu soupeře. Po dobrém výkonu jsme nakonec body z tohoto utkání nebrali.

HC Zubří „B“ – Házená Velká Bystřice 36:47 (22:19)

Utkání s aktuálně desátým celkem Žákovské ligy přinesl dva odlišné poločasy. Soupeř na úvod utkání nasadil hráče druhého sledu a my si tak velmi dobrou hrou mohli vypracovat až osmibrankové vedení. Jakmile však soupeř začal nasazoval do hry své nejlepší hráče, náskok se začal rychle ztenčovat. V divoké přestřelce jsme tak ani tentokrát na body nedosáhli.

I když jedeme z Velké Bystřice bez bodů, nemůžeme být zklamáni. Předvedli jsme bojovný výkon a díky hernímu vytížení jsme si mohli sáhnout na dno sil a tím i získat další zkušenosti pro naši další kariéru. Nad rámec tohoto kolektivního výkonu jsme navíc mohli zaznamenat i několik pěkných individuálních výkonů. Všem hráčům za předvedený výkon děkujeme.

Sestava: Maléř, Zeman – Randus (7), Křenek (5), Frňka (5), Brokeš (5), Sváček (9), Houžva (17), Chovanec (7), Koliba (1)