Béčko starších žáků prohrálo na Vsetíně

Palubovka KH Vsetín byla místem, z kterého jsme v rámci 10. kolo Zlínské ligy STŽ chtěli přivést domů do Zubří nějaké ty body.

První poločas nabídnul rychlou dynamickou házenou, kdy téměř každý útok byl zakončen brankou…obrany tedy zrovna nedominovaly. Během tohoto poločasu jsme si udržovali 3-4 brankový náskok, který se však po prostřídání začal ztenčovat, aby na konci první půle svítil stav 21:20 pro domácí Vsetín.

V druhém poločase jsme už na obranu soupeře recept tak často nenacházeli. Kombinace soupeřova brankáře, na kterém ztroskotávaly naše střely zejména z prostorů křídel a soupeřova levého křídla, kterého jsme nedokázali ubránit a jehož střelecká úspěšnost byla velmi vysoká, stála za konečným vítězstvím Vsetína v poměru 38:34.

Klukům děkujeme za bojovný výkon, který nám sice tentokrát body nepřinesl, ale posunul nás opět o kus dál v naší cestě.

KH Vsetín – HC Zubří „B“ 38:34 (21:20)

Sestavy: Zeman, Maléř – Randus (1), Křenek, Frňka (2), Brokeš (13), Houžva (5), Chovanec (1), Štěpán (3), Zeman (7), Koliba (2), Jelínek