Béčko starších žáků před domácím publikem nezaváhalo

11. kolo Zlínské ligy starších žáků jsme odehráli před domácím publikem v Robe Aréně. Postupně jsme se utkali se Vsetínem a Uherským Hradištěm.

HC Zubří „B“ – KH Vsetín 24:20 (10:11)

Se Vsetínem jsme odehráli velmi bojovné utkání. Celý první poločas jsme dotahovali jedno až dvoubrankovou ztrátu. Do kabin jsme odcházeli s jednobrankovým deficitem. Ve druhém poločase jsme zvýšili aktivitu, která nakonec vedla k tomu, že jsme mohli na konci utkání slavit výhru o 4 branky!

HC Zubří „B“ – TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 24:14 (14:8)

Povzbuzeni z předchozí výhry se Vsetínem jsme do utkání doslova vlétli a během pár minut svítilo na světelné tabuli skóre 6:1. Poté se hra vyrovnala, ale i tak jsme poločas zakončili se skórem +6 v náš prospěch. Ve druhém poločase jsme kromě herního nadšení mohli uplatnit i naši fyzickou převahu, jelikož jsme měli možnost opět střídat v polovině každého poločasu celou šestku hráčů. Poprvé v sezóně jsme tak nakonec mohli slavit výhru nad Uherským Hradištěm.

Oba dva zápasy nás zastihly v dobré formě. Dařilo se nám na všech postech, nechybělo nadšení, ani podpora lavičky. Pochopitelně jsme udělali i spoustu technických chyb, mnoho situací jsme vyřešili špatně, ale nadšení a snaha tentokrát jasně převládlo, takže nezbývá než kluky pochválit a těšit se, že další turnaj proběhne v podobném duchu

Sestava: Mikulenka (1), Snoza – Vodárek, Hrachovec (4), Kalous (4), Holiš (7), Ondruch V., Houžva (1), Křenek (8), Němec, Onderka (10), Štěpán (5), Šimurda (1), Vičan (7)