Béčko starších žáků nestačilo na lídra tabulky

Do Zlína jsme odcestovali ve značně okleštěné sestavě. Už od první minuty bylo zřejmé, že budeme v tomto utkání tahat za kratší konec. Soupeř vysunul obranu a díky svým fyzickým parametrům neumožňoval našim hráčům rozvíjet útočné kombinace, přičemž sám často skóroval z rychlých útoků, nebo protiútoků.

Ani ve druhém poločase se obraz hry zásadně nezměnil. Hráči Zlína soustavně navyšovali brankové skóre, které se po závěrečném hvizdu rozhodčích zastavilo na 39:21 pro HC Zlín.

I přes nelichotivý výsledek, musíme kluky pochválit za bojovnost. Ani minimální možnost střídání, ani fyzická převaha soupeře nás neodradila od aktivní házené. S našimi fyzickými dispozicemi tento styl házené bolí, ale kluci dokazují, že i značný fyzický deficit nic neznamená, když do zápasů nastupujete s nebojácností a „drivem“.

HC Zubří „B“ – HC Zlín 21:39 (10:23)

Sestava: Čmelík, Maléř – Randus (6), Křenek (1), Poruba (1), Vavřín, Sváček (6), Orság (1), Gašpar (6), Koliba