Áčko starších žáků má za sebou další dvojutkání

V 5. kole Zlínské ligy odehrálo naše družstvo dvojutkání v Holešově.

TJ Holešov – HC Zubří A 16:30 (8:13)

Od prvních minut nás domácí družstvo zaskočilo aktivitou v útočné fázi, kdy svým pohybem dokázali přehrávat naši statickou obranu 3:3. Během několika minut naši hráči v obraně zabrali a podařilo se jim rychlými útoky domácí odskočit na pěti brankový poločasový rozdíl. Ve druhém poločasu jsme rychlou házenou během 10 minut domácím odskočili na deset branek a do konce utkání rozdíl navyšovali. Během utkání dostali prostor na hřišti všichni hráči, jelikož na nás čekalo utkání se Zlínem.

Sestava a branky: Mikulenka Filip, Zeman Jaroslav, Randus Jakub 3, Sváček Jiří 3, Šenkeřík Matyáš 2, Juříček Jakub 4, Holčák Jan 5, Onderka Dominik 6, Štěpán Michal, Onderka Vít 4, Zeman Dominik, Brokeš Josef 1, Vičan Filip 2

HC Zubří A – Handball club Zlín 20:35 (10:16)

Do druhého utkání jsme nastoupili proti družstvu Zlína. Do 16. minuty byl stav vyrovnaný, ale poté rozhodla šířka kádru a fyzické přednosti našeho soupeře. Soupeři je potřeba sportovně pogratulovat.

Sestava a branky: Mikulenka Filip, Zeman Jaroslav, Randus Jakub, Sváček Jiří, Šenkeřík Matyáš, Juříček Jakub 2, Holčák Jan 4/1, Onderka Dominik 8, Štěpán Michal 3, Onderka Vít, Zeman Dominik 1, Brokeš Josef, Vičan Filip 2

Trenéři a vedoucí družstva: Josef Mazáč a Tomáš Pavlíček