Áčko mladších žáků vyhrálo oba zápasy, béčko jeden

ÁČKO: Áčko ml. žáků odehrálo v sobotu dvě utkání v rámci šestého kola Zlínské ligy na půdě Vsetína. První utkání jsme odehráli s družstvem z Uherského Hradiště. Utkání se neslo v bojovném duchu,. Chlapci a dívky z Hradiště do utkání vstoupili velice zodpovědně a bylo na nich vidět, že se o body budou rvát do poslední minuty. Našim klukům se sice nepovedl vstup do utkání ale už během prvního poločasu jsme si vybudovali vysoké vedení. Ve druhém poločase jsme náskok udržovali a nakonec z toho bylo celkem jednoznačné vítězství pro nás. Druhé utkání bylo o poznání ještě těžší, domácí Vsetín za podpory svých fanoušků do utkání vletěl s obrovskou chutí urvat nějaký ten bod. Naši kluci se v tomto utkání dost trápili s technickými chybami, které nás dost srážely. Vsetín hrál pěkné a zodpovědné utkání a dost naše kluky potrápil. Utkání jsme nakonec bez větších nervů dotáhli do vítězného konce a dovezli jsme ze Vsetína plný počet bodů. Klukům díky za předvedené výkony a bojovnost, bez které by jsme se Vsetínem nevyhráli.

Sestava a střelci v obou utkáních: Říha, Šimurda 12, Němec 2, Rapant 2, Pišček 2, Krupa 11, Svák 8, Bílek 3, Zídek 1, Bechný 21, Hudák 2, Orság 1, Koliba 2, Vodárek.

Výsledky obou utkání:

HC Zubří A – TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště 34:25

HC Zubří A – Klub Házené Vsetín 33:25

BÉČKO: V neděli odehrálo družstvo ml. žáku B dvě utkání Zlínské ligy na domácí půdě. V prvním utkání se střetli s družstvem Zlína. Celý zápas jsme tahali za kratší konec, dokonce jsme 2x prohrávali o 5 branek. Kluci, se ale semkli a svou bojovností a nasazením dokázali výsledek otočit a nakonec vyhráli o jednu branku. V druhém utkání narazili kluci na družstvo Centrum Haná. Opět kluci předváděli dobrou házenou s velkým nasazení a přesnou střelbou. Bohužel fyzicky zdatnější soupeř přehrával naše borce v obraně a nakonec z toho byla prohra 23:28. Zahráli si všichni kluci a za své výkony byli oceněni mohutným potleskem svých rodičů.

Sestava a střelci v obou utkáních: Maceček 2, Hrstka 1, Rapant 2, Halamíček, Onderka 11, Holík 15, Jiříček 1, Vlček 4, Halata 5, Ulrych, Frňka 2, Švrček 3, Randus 1.

HC Zubří B – Handball club Zlín 25:24

HC Zubří – TJ Sokol Centrum Haná 23:28